MDD dňa 2.6.2019 v čase od 10.00 hod. na strelnici v obci Hodkovce

Medzinárodny deň detí na strelnici Hodkovce.

Medzinárodný deň detí(skr. MDD) je sviatok detí, ktorý sa oslavuje v 21 krajinách sveta a to prevažne 1. júna.
Medzinarodný deň detí sa zvyčajne (ale nie všade) oslavuje každoročne 1. júna. Na Slovensku sa tento deň slávi už od roku 1952.

Samotná mysšienka Medzinarodného dňa detí vznikla na Svetovej konferencii pre blaho deti (World Conference for the Wellbeing of Children) v Ženeve, vo Švajčiarsku v roku 1925.

Na tejto konferencii zástupcovia 54 krajin schválili deklaráciu, ktorá sa zaoberala chudobou, detskou prácou, vzdelaním a inými otázkami týkajucími sa detí na celom svete.

Po konferencii viacero vlád zaviedlo v svojich krajinách takýto deň, s cieľom urobiť deťom radosť a zároveň poukázať na problémy týkajúce sa detí vo svete.

Pri tejto priležitosti Nový Odborový Zväz Policie v spolupráci s obcou Hodkovce a strelnicou Hodkovce uspriada dňa 2.júna ( nedela) v čase od 10,00 hod. MDD na strelnici Hodkovce.

K tomuto sviatku tých najmenších a nášmu srdcu najmilších, pozývame všetkych rodičov pracujúcich v rezorte MV SR s ich ratolesťami ako aj vsetkých rodičov z obce Hodkovce, na skvelé a jedinečné podujatie v areáli strelnice Hodkovce.

Pre deti sme pripravili kopec športových aktivít so sladkými oceneniami. Okrem iného deti čaká penová šou za skvelej hudby DJ, ktorý bude hrat pocas celého podujatia. Tieto chvíle nám spríjemní i streľba z paintballu na kovové padacie terče, prezentácia samotnej činnosti strelnice Hodkovce ako aj ukážka psovodov a ich štvornohých miláčikov.

Celým areálom bude rozvoniavať poľovnícky guláš, navarený miestnymi odborníkmi, guláš- majstrami.

Nový Odborovy Zväz Polície (NOZP), obec Hodkovce a strelnica Hodkovce sa srdečne tešia na Vašu návštevu.

V zastúpení organizatorov:

Vojtech Klučarovsky

Predseda NOZP

61696648_612051049278470_8259552775445151744_n

Be the first to comment

Leave a Reply