Na zelenej lúke s parazitmi.

 

Arogancia, neúcta, povýšeneckosť, ľahostajnosť, nadutosť, urážlivosť ako i pokrytectvo to všetko obsahuje článok pod názvom „Odborový zväz polície v SR sa teší opätovnému nárastu počtu členov“ posledného januárového čísla novín POLÍCIA ako odkaz predsedu OZP, všetkým nečlenom jeho radov, čiže zhruba 13.000 policajtom Slovenskej republiky na druhej strane prvého odstavca.

Týchto 13.000 policajtov SR si dovolil predseda OZP verejne prostredníctvom novín POLÍCIA nazvať: ,,PARAZITMI !!!“  Áno človek, ktorý má hájiť záujmy všetkých policajtov v pomere k zamestnávateľovi, bez rozdielu odborovej príslušnosti či bez nej, ich dehonestoval tým najhorším vyjadrením a prívlastkom PARAZITI !!!

Čiže odkaz slávneho pána predsedu 13.000 policajtom nečlenom OZP je, že sú vlastne iba príživníci, cudzopasníci  a burina Policajného zboru Slovenskej republiky. To práve hlása človek, ktorý od roku 1993 stratil kontakt s reálnym výkonom služby.  Človek ktorý sa rozplýva o vzniku na zelenej lúke a ťažkou cestou jeho kariérneho rastu až na výslnie hory OLYMPU „OZP“. To hlása predseda OZP a uráža všetkých i tých policajtov, ktorým len prednedávnom dával do úst píšťalky a vyzýval ich k ministerskej neposlušnosti. Pán predseda týmto svojím vyhlásením, ste ako u mňa tak i u ostaných policajtov SR klesli na samé dno odpadu, zvrátenosti a skazenosti všetkých morálnych hodnôt a základoch polície.

Stali ste sa však držiteľom hlavnej ceny a to: ZLATEJ  KYSLEJ  MALINY, za váš krásny celoživotný film v ktorom okrem Vás účinkovali policajti a vami nazvaný zvyšok, čiže paraziti. Toto vyznamenanie do ktorého ste sa sám pasoval si ponesiete do konca života a nijakým spôsobom sa ho už nikdy nezbavíte!

Vaším ďalším osobným, morálnym vyznamenaním pán predseda je, že od roku 1993 vás po prvý krát v histórii PZ SR  v základni OZP , konečne navštívil sám pán minister, áno to už ubehlo 24 rokov. (neskutočná pocta). A nakoniec ste sa stali svojím nehoráznym vyhlásením i kandidátom zápisu do GUINESSOVEJ knihy rekordov, kde ako jediný predseda OZ v rámci celého sveta, ste nazvali ľudí z vlastných radov PARAZITMI.

Pre vás pán predseda sa poväčšina policajtov vo vašich radoch dávno stala iba číslami, ktoré vám zabezpečujú vašu dlhoročnú výhodnú službu v radoch PZ, a nabíjajú vám váš dôchodkový kredit plný benefitov.

Pre nás a to členov NOZP sú všetci policajti SR rovnocenní, bez nálepky príslušnosti alebo Vášho označenia PARAZITOV, diskriminácia u nás nemá žiadne miesto. NOZP pristupuje rovnako ku každému policajtovi v rámci rezortu MV SR, kde si vážime každého policajta i bez toho aby sa jednalo výlučne o nášho člena, nečlena čiže aj vysokých či nižších funkcionárov PZ, z ktorých väčšina nie sú členmi OZP čiže NEPARAZITA.

Touto cestou Vám pán predseda OZP odkazujem v mene 13.000 policajtov Slovenska odstúpte z čela OZP ako aj z dozorných rád ako nominant za odborové zväzy, kde nehájite práva policajtov ani občianskych zamestnancov a HANBITE SA DO KONCA ŽIVOTA !!!!

Predseda NOZP :

Vojtech Klučarovský

Be the first to comment

Leave a Reply